Muškařské pruty Maxcatch Extreme jsou výbornou volbou nejen pro začínající muškaře, ale i zkušeným muškařům má tento prut co nabídnout. Jak většina rybářů ví, klíčovým faktorem zůstává poměr ceny k výkonu. Pokud stále hledáte levný, ale kvalitní muškařský prut pro začátečníka nebo i pro zkušeného muškaře jako prut záložní, pruty Maxcatch jsou tou spravou volbou právě pro Vás!

Podívejte se na klíčové rysy muškařských prutů Maxcatch Extreme


- Středně rychlá akce.

- 100% karbonové vlákno IM8 / 30T.- 4 dílné pruty osazeny kvalitnimi chromovanými hadovými očkami.

- Použití kvalitních komponentů a výjimečná akce prutu výrazně zvyšují úspěšnost záseku a zdolání ryby. 

- Ideální volba pro začínající rybáře.

- Výborná záloha pro zkušené rybáře.


Pohled první - Maxcatch EXTREME


Vzhled tohoto muškařského prutu dává hodně najevo o své kvalitě a stylu firmy Maxcatch.

Prut je postaven na velmi povedeném blanku ze 100% karbonového vlákna IM8 / 30T. Vysoce kvalitní korková rukojeť nabízí perfektní přilnavost a dlouhou životnost. Sedlo navijáku je vyrobeno z hliníku v matně zelené barvě, které se může pochlubit dvojitými pojistými kroužky.

Nízká cena těchto průtů je vykoupena chybějícím tubusem, na které jsme zvyklí u drahších průtu nebo i u prutů stejné cenové kategorie. Průhledný plastový obal snižuje na první pohled hodnotu prutu. Ale nedejte na první pohled, ve chvíli kdy vezmete prut do ruky, ihned zjistíte kvality a přednosti prutů Maxcatch Extreme!


Pohled druhý - EXTREME prut pro všechny


Maxcatch se specializuje na výrobu rybářského náčiní a doplňků pro rybáře již více než 15 let a je dodavatelem svých produktů po celém světě. Jejich cílem je poskytnout všem lidem, kteří mají zájem o rybaření, rybařské vybavení za příznivou cenu s maximální užitnou hodnotou.

Pruty Maxcatch Extreme můžete zakoupit na LaMa-Fly.eu ve 4 oblíbených variantách od délky 8,4 po 9 stop a aftmou 3, 4, 5 a 6.

- EXTREME 8,4´3WT je velmi jemný a lehký prut určený pro suchou mušku a nymfování na potocích a menších tocích.

- EXTREME 8,6" 4WT je jemný a lehký prut na suchou mušku a nymfování na menších tocích.

- EXTREME 9´5WT je univerzální prut na suchou mušku, nymfování i strymrování.

- EXTREME 9´6WT je výkonný prut na řeku na strymrování a pro jezerní muškaření.


Pohled třetí - Maxcatch EXTREME volba jasná!


Co nás velice potěšilo, byla vynikající hodnota za naše peníze. Jistě je možné vynaložit značné množství peněz za rybářský prut, ale zdá se, že koupi prutu Maxcatch Extreme jsme získali vyjímečnou kvalitu za rozumnou cenu.

Další pozitiví zpětnou vazbou byl celkový vzhled prutu, stejně jako pocit prutu v ruce ať při házení nebo zdolávání ryb.

Zatímco někteří rybáři můžou tento prut považovat za startovací, zkušenější rybáři budou vědět, že získali prut na spoustu dalších let, se kterým budou velice spokojení, a se kterým u vody nachytají spoustu ryb s pocitem spokojenosti.

  • Uveřejnil: adminml
  • Zařazeno do:
  • Vytvořeno: 2017-05-12
  • Přečteno: 787
  • Komentář: 0

Vložit komentář