Po dlouhých týdnech jednání se naše ač malá, ale stále rozvíjející firma stala oficiálním maloobchodním prodejcem Maxcatch pro Českou a Slovenskou republiku.


Přinášíme dobrou zprávu pro všechny milovníky a příznivce muškaření, kteří mají v oblibě tuto celosvětově známou značku Maxcatch, která působí na trhu již od roku 2005. Maxcatch nabízí svým zákazníkům velice kvalitní výrobky, které expeduje do celého světa za velmi přijatelné ceny pro všechny rybáře.

Čeští a slovenští zákazníci si do dnešní doby mohli muškařské vybavení této značky zakoupit na stránkách Aliexpress nebo e-Bay, kde tuto značku nabízí hned několik tamních prodejců. Zakoupením na těchto portálech byli vystavení dlouhé čekací době, v řadech několika týdnů až měsíců, než zboží vůbec dorazilo a navíc nejednou nemile překvapení z celních poplatků a poplatků přepravce (zpravidla pošty), kdy se zboží až o několik desítek procent navýšilo.

V případě, že i přes vysokou kvalitu na zboží došlo k poškození ať už z důvodu výrobní vady nebo vady, která se projevila později, nebylo možné toto zboží téměř žádným způsobem reklamovat. Jediná možnost bylo zaslání zboží zpět výrobci do Činy. Tyto náklady na odeslání jsou natolik vysoké, že neznáme člověka, který by zboží reklamoval a raději zboží vyhodil nebo na vlastní náklady opravil. Tohoto faktu jsou si vědomí i samotní prodejci a proto zboží nabízejí i za přijatelnější cenu než se oficiálně prodává a navíc i s pomyslnou dopravou zdarma. Ano, jedná se pouze o pomyslnou dopravu zdarma, neboť doprava je ze strany Činy prodejcům na Aliexpress a e-Bay dotována a zákazníkovi účtována není, ale v případě, že je zboží zařazeno do celního řízení (hodnota zboží nad cca 25 dolarů), je 21% DPH zákazníkovi z této dopravy účtováno také.

Proč zakoupit zboží právě u nás?

Bez dalších skrytých poplatků! Zákazníkům, kteří zakoupí zboží v internetovém obchodě LaMa-Fly.eu již žádné další poplatky účtovány nejsou, jedná se o konečnou cenu.

Doporučena maloobchodní cena! Zboží prodáváme za doporučené MOC Maxcatch bez dalších poplatků nebo nákladů spojených s dodáním.

Záruka! Na zboží poskytujeme 2 roční záruku a v případě, že vám zboží nebude vyhovovat, můžete zboží do 14-ti dní od převzetí vrátit bez udání důvodu nebo vyměnit.

Jednoduchá reklamace! V případě zlomení prutu nebo jakékoliv jiné vady stačí zaslat pouze fotografie nebo video na náš e-mail info@lama-fly.eu a zboží na základě této dokumentace vyreklamujete a zpravidla do 14-ti dní se můžete těšit na zboží nové nebo části dílů výrobků bez nutnosti zasílání zboží na reklamaci. Každou reklamaci posuzujeme individuálně s co možná nejsnazší cestou pro zákazníka.

Rychlé dodání! U nás žádné měsíční čekání než se k vám zboží dostane! Nejprodávanější zboží se snažíme držet skladem, abychom mohli zásilku odeslat v co nejkratším možném termínu. Pokud je zboží z důvodu velkého zájmu vyprodané, je ze strany výrobce na naši adresu dodáno zpravidla do 5 pracovních dní. Ve výjimečných případech se může doba dodání protáhnout až na 2 týdny z důvodu svátků, vyprodání zboží u výrobce apod. O této situaci zákazníka vždy neprodleně informujeme.

  • Uveřejnil: admin
  • Zařazeno do:
  • Vytvořeno: 2017-11-25
  • Přečteno: 691
  • Komentář: 0
Tags:

Vložit komentář