Muškařský naviják Maxcatch TORO Black #3/4

  • 1 890Kč
  • Dostupnost:Na skladě
  • Výrobce: Maxcatch
  • Kód výrobku: MN-09-3/4
Množství:

Muškařský naviják Maxcatch TORO Black vel. 3/4


Maxcatch TORO přichází v široké škále velikostí od malých navijáků pro lov na potocích až po velké jezerní  modely. Naviják je osazen teflonovou brzdou s možností velmi jemného nastavení a s hladkým chodem nabízejícím plnou spolehlivost při záběru trofejní ryby. Vyroben z jednoho kusu vysoce kvalitní slitiny hliníků.

Výjimečně designově povedený naviják, který má všechno, co by měl mít nejlepší naviják v této kategorii. Výjimečně plynulý hladký chod, neskutečně tichý a naprosto bez vibrací Large Arbor Maxcatch TORO CNC hliníkový muškařský naviják s mikro-brzdou v černém provedení.

Moderní a maximálně odlehčený naviják s širokou cívkou a mimořádně spolehlivou a citlivou brzdou. Teflonová brzda otočná o 360° postupně nastavitelná zajistí přesné a rychlé nastavení brzdy navijáku.

Large Arbor - skvělá rovnováha mezi kapacitou backingu a muškařské sňůry na velkém průměru cívky. LA cívka umožní rychlé stahování muškařské šnůry. Použití všech typu muškařských šňůr s dostatečným množstvím pro podkladovou šňůru (backing).

Hliníková slitina 6061-T6 pro vysokou odolnost proti nárazům a korozi za všech podmínek.

Použití kvalitních komponentů a výjímečné celkové zpracování  výrazně zvyšují úspěšnost zdolání i velkých trofejních ryb.


Model

Kapacita + backing

Hmotnost

Průměr

Šířka

TORO 3/4

WF3F + 60 m backing

134g
80mm
27mm

TORO 5/6

WF5F + 80 m backing

137g
88mm
27mm

TORO 7/8

WF7F + 100 m backing

170g
95mm
30mm

Neoprénové pouzdro není součástí balení.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha