Sleva Sada nářadí pro vázání mušek

Sada nářadí pro vázání mušek

  • 1 399Kč 1 549Kč
  • Dostupnost:Na skladě
  • Výrobce: LaMa-Fly
  • Kód výrobku: VP-MS-07
Množství:

Sada pro vázání mušek


Chcete začít efektivně s vázáním mušek? Nevíte jak a kde začít? Využijte naší speciální nabídky vázací sady na vázání mušek za zvýhodněnou cenu. Získáte tak výhodně kvalitní vázací muškařský svěráček a příslušenství. Sada obsahuje muškařský svěráček a základní vázací pomůcky, které budete potřebovat od prvních kroků ve vázání mušek. 

Sada na vázání mušek obsahuje: 1x pákový muškařský svěráček Royal, 1x keramická bobina stonfo, 1x finisher, 1x lakovací jehla, 1x nůžky, 1x skřipec na peří, 1x navlékač nití, 1x hlavičkový a tělíčkový lak + ředidlo na laky


PÁKOVÝ SVĚRÁČEK NA VÁZÁNÍ MUŠEK ROYAL

Základní verze jednoduchého pákového svěráku je určena pro všechny vázače, kteří nechtějí investovat do rotačního svěráčku a požadují za nízkou cenu co nejvyšší užitnou hodnotu. Svěrák má pákové čelisti, do kterých se vejde široká škála různých typů a velikostí (28 - 1/0) muškařských háčků. Svěráček je vyroben z vysoce kvalitních materiálů jako jeuhlíková ocel.

Samostatný produkt můžete zakoupit ZDEKERAMICKÁ BOBINA STONFO

S touto bobinou navážete tisíce mušek bez obav s přetržení vázací nitě. Bobina je jedním z nejdůležitějších pomůcek při vázání mušek. Slouží především k přesnému vedení nitě při vázání mušky, zároveň slouží jako závaží a držák špulky s nití. Stonfo Bobina na vázání mušek má keramickou vložku přes kterou nit klouže hladce a nepředírá se.

Samostatný produkt můžete zakoupit ZDE


FINISHER - ZAKONČOVAČ MUŠEK

Finišér je nástroj, který použijeme na úplném konci vázání mušky. Pomocí něj vytvoříme ztracený uzel.

Samostatný produkt můžete zakoupit ZDE


LAKOVACÍ JEHLA S VÁZAČEM UZLŮ

Jehla pro nanášení laků a lepidel, která je určená k zakončení a zalakování umělých mušek nebo k dotvarovávání mušky a celkové detailní úpravě. Jehla pro všestranné použití při vázání mušek. Zakončovač v jehle pro ukončení mušek typu parachutte aj.

Samostatný produkt můžete zakoupit ZDE


NŮŽKY FINE TIP

Nůžky Fine Tips v černo-zlaté barvě jsou z prémiové řady Knápek. Extra tenká špička. Nůžky jsou vyrobené z vysoce kvalitní oceli. Kvalitní nůžky patří mezi základní výbavu každého vazače. K vázání mušek je dobré mít dva druhy nůžek. Jedny kvalitní na stříhání jemných materiálů  a druhé k zastříhávání srsti, drátků apod.

Samostatný produkt můžete zakoupit ZDE


SKŘIPEC S GUMOU NA PEŘÍ

Skřipec slouží k uchycení srpků a jemných materiálů. Tam kde neudržíme vázací materiál v prstech, použijem skřipec. Guma na skřipci zabraňuje trhání a prokluzování vázacího materiálu.

Samostatný produkt můžete zakoupit ZDE


NAVLÉKAČ NITÍ DO BOBINY

S touto pomůckou jednoduše a rychle provlékneme jakoukoliv vázací niť hrdlem vázací bobiny.

Samostatný produkt můžete zakoupit ZDEHLAVIČKOVÝ A TĚLIČKOVÝ LAK + ŘEDIDLO NA LAKY
35ml

Lak s aplikátorem nizké viskozity. Lak k ukončování mušky nebo přelakovaní celé hlavičky. Je i vynikající přípravek na vázání epoxi pakomárů, lakování tělíček z odraného pavího oka aj.

Samostatný produkt můžete zakoupit ZDE


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Captcha