Sada mušek - nymfa jig na duháky

  • 1 849Kč
  • Dostupnost: výroba 1-2 týdny
  • Výrobce: LaMa-fly
  • Kód výrobku: SM05

Dostupné možnosti

Množství:

Sada mušek - nymfa jig na duháky


Na jaře a na podzim jsou do tekoucích pstruhových vod vysazení pstruzi duhoví a proč nosit k vodě několik krabiček s muškami, když Vám bude stačit jen jedna, se kterou nachytáte spoustu ryb...

Výběr toho nejlepšího na duháky, tak by se dala nazvat tato univerzální sada mušek pro lov nejen pstruhů duhových na řece. Sada mušek na duháky je výběrem toho  nejlepšího co mě za poslední 2 roky dokázalo nachytat spoustu krásných ryb, převážně pstruhu duhových.

Zatížení a velikost mušek je optimální téměř pro všechny tekoucí vody v ČR a pro jarní a podzimní muškaření, kdy po zimě nebo deštích teče více vody než v letních měsících. Celá tato sada mušek je uložena v krabčce na mušky Micro Slit Fly Box MS03.

Mušky jsou vázáné po 5ks a v krabičce najdete celkem 70ks mých nejúspěšnějších mušek na nejen vysazené duháky. S touto sadou mušek lze i běžně chytit ryby jako je pstruh potoční, siven, tloušť, parma a další.

Lury: 10 kusů mušek speciálně vázaných na bezprotihrotových háčcíh Hanák H250BL vel. 12 a s 3,2mm mosaznou hlavičkou a s kratším ocáskem z minimarabu, tak aby útok ryby byl vždy proměněný v úspěšný záběr.

Nymfy: 60 kusů mušek vázaných na bezprotihrotových háčcích vel. 12 s 3,5mm nebo vel. 12 s 4mm tungstenovou hlavičkou nebo mix vel. hlavičky 3,5mm - 3x a 4mm - 2x. Mušky vázáné na jigových háčcích, kdy očko háčku směřuje směrem nahoru. Těžká tunstenová hlavička stáhne mušky až na dno a typ háčku nám zajistí minimální vázky.

Nymfy se můžou lišit dle fotografie, neboť stále hledáme a dlouhodobě testujeme nové vzory. Určitý vzor je vždy nahrazen vzorem účinějším :) proto se můžete spolehnout, na naší garanci kvality a úspěšné krabičky mušek.