Sada mušek - Pstruh

  • 949Kč
  • Dostupnost: výroba 1-2 týdny
  • Výrobce: LaMa-fly
  • Kód výrobku: SM-01

Dostupné možnosti

Množství:

Sada mušek - Pstruh (nymfa jig)


Výběr toho nejlepšího na řeky, tak by se dala nazvat tato univerzální sada mušek pro lov nejen pstruhů na řece. Sada mušek na pstruhy je výběrem toho  nejlepšího co nám za poslední roky dokázalo nachytat spoustu krásných ryb.

Zatížení a velikost mušek je optimální téměř pro všechny tekoucí vody v ČR. Celá tato sada mušek je uložena v krabčce na mušky SUPER SLIM.

Mušky jsou vázáné po 5ks a v krabičce najdete celkem 35ks mých nejúspěšnějších mušek. S touto sadou mušek lze i běžně chytit ryby jako je pstruh potoční a duhový, siven, tloušť, parma a další.

Nymfy: 35 kusů mušek vázaných na bezprotihrotových háčcích tungstenovou hlavičkou. Mušky vázáné na jigových háčcích, kdy očko háčku směřuje směrem nahoru. Těžká tunstenová hlavička stáhne mušky až na dno a typ háčku nám zajistí minimální vázky.

Nymfy se můžou lišit dle fotografie, neboť stále hledáme a dlouhodobě testujeme nové vzory. Určitý vzor je vždy nahrazen vzorem účinějším :) proto se můžete spolehnout, na naší garanci kvality a úspěšné krabičky mušek.