Sada mušek na pstruhy a tlouště

  • 599Kč
  • Dostupnost: do 3 dnů
  • Výrobce: LaMa-fly
  • Kód výrobku: SM-04
Množství:

Sada mušek na pstruhy a tlouště - Peacock Hearl & Eye


Výběr toho nejlepšího z páva na řeky pro muškaře nejen začátečníky, tak by se dala nazvat tato univerzální sada mušek pro lov pstruhů a jelců na řece. Sada mušek Peacock Hearl & Eye je vázána na háčcích vel. 12-14 vždy po dvou kusech od typu mušky a jednom kuse od velikosti z Hearl, a po jednom kuse a jedné velikosti z Eye. Celkem tak získáte 30ks mušek, kdy začátečníkovi nebude dělat probém vybrat tu správnou mušku. Každá muška patří mezi top mušky a můžete si být jisti, že se již nikdy nevrátíte z rybolovu s prázdnou!

Tato sada obsahuje účelově především mušky suché a mokré, neboť kdo začíná muškařit, potřebuje se naučit také házet daleko a přesně. S krátkou nymfou nebo francouzským návacem se toto nenaučíte a proto vždy když uvidíte zvednou se rybu po mušce na hladině nebo pod ní, bude vás to motivovat trefit se na rybu a brzy se naučíte házet daleko a přesně jak se suchými tak i mokrými muškami z naší sady.

Mokré mušky a gold head jsou vázány na háčcích Hanák H200. Suché mušky jsou vázány na háčcích hanák H130, rozenci na háčcích Dohiku.